40x40V Jinonické ulici zkolaboval včera dopoledne na chodníku starší muž. Projíždějící strážník mu poskytl první pomoc a přivolal záchranáře.

Při kontrole Jinonické ulice v Praze 5 si strážník na motocyklu včera dopoledne všiml muže, který několikrát

40x40  VIDEO  Dvě ženy a jeden muž, posádka vozidla, jehož (ne)řidička způsobila dopravní nehodu, byli převezeni do nemocnice k ošetření. Ostraha nemocnice je zadržela z důvodu poškození dvou zaparkovaných vozidel. K ničení

40x40FOTO  Díky všímavosti občanů strážníci zadrželi dva muže, kteří spreji poničili součásti veřejného prostranství.

Palisádový betonový obrubník, schod na schodišti vedoucím do metra, zeď s telefonním automatem jsou místa, kde „svou

40x40  FOTO  Cizinec neoprávněně zaparkoval vozidlo s přívěsným vozíkem na vyhrazeném místě pro invalidy. Při řešení přestupku hlídka strážníků zjistila, že v databázi je přívěs veden jako hledaný.

Na vyhrazeném místě pro invalidy

40x40  FOTO  Zaměstnanci útulku pro opuštěná zvířata pražských strážníků již odchytávali kde co. Psi, kočky  a dnes už i plazi, pavouci a třeba papoušci patří k tomu běžnému standardu. Výjimkou ale nebyla ani opice, mýval, nosál, klokan

40x40Na 2,5. km dálnice D1 došlo v sobotu odpoledne k nehodě dvou vozidel. Strážníci zajistili plynulý provoz a místo nehody a přivolali složky IZS. O zraněnou řidičku pečovali do příjezdu záchranářů.

V sobotu odpoledne vyjela

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka kveten web 2019

V novém čísle vám přinášíme recenzi nových vozidel MP Praha Škoda Octavia Scout, dále rozhovor s Carlem Capalbem nejen o pražském maratonu, dále pohled do historie na pražské květnové povstání a mnoho dalšího.

archiv (od roku 2004)