40x40  VIDEO  Provozování pouliční umělecké činnosti není jen záležitostí jednotlivců, ale také organizovaných skupin. Těmto „podnikatelům“ se novela vyhlášky, týkající se buskingu v Praze, moc nelíbí. Proto hledají další cesty, jak

40x40  Jako smyslů zbavený se choval 35 letý opilý cestující autobusu číslo 139. Místo, aby na konečné zastávce vystoupil, vzal powerbanku a udeřil řidiče do spánku.
Do Komořan vyjela autohlídka ihned poté, co obdržela žádost o pomoc. Opilý

40x40  Ve stanici metra Černý Most zkolaboval asi 50 letý muž a po chvíli přestal dýchat. Strážníci ho oživovali až do příjezdu záchranářů.
V sobotu před půlnocí jela autohlídka městské policie prověřit oznámení o podnapilé osobě ve stanici

40x40  V uplynulém dni se strážníci mimo jiné zabývali žebrajícím cizincem a opilým mužem, který rozbil dveře. Vzhledem k jejich agresivitě byly u obou použity donucovací prostředky.
Muži s kelímkem v ruce dožadujícího se finančního příspěvku

40x40  Strážníci řešili případ plačícího chlapečka zamčeného v autě na parkovišti nákupního centra. Bál se, měl žízeň a potřeboval na toaletu. Matku se podařilo sehnat až po vyvolání rozhlasem.
V úterý večer bylo na linku městské policie

40x40  Volání o pomoc z bytu kamarádky zalarmovalo ženu, aby přivolala strážníky. Díky jejich pohotovému zásahu se zraněná žena dostala rychle do péče záchranářů. Hlídka se do bytu zraněné dostala přes balkon její sousedky.
Tentokrát

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web listopad

V novém čísle se ohlédneme formou vzpomínek našich zaměstnanců na listopadové události roku 1989, dále v rubrice Historie vám nabízíme exkurzi do tábora Vojna u Příbrami, ukážeme vám práci našich kolegů u MP Rakovník a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)