40x40  VIDEO  Strážníci z Prahy 11 zadrželi během 12 hodin dva muže podezřelé z řízení motorových vozidel s vysloveným zákazem řízení a navíc pod vlivem drog. Oba případy šetří policisté.

První případ zaznamenala autohlídka

40x40Strážníci zadrželi mladíka, který odcizil z prodejny pro kutily vrtačku s příklepem. Pro podezření ze spáchání trestného činu celou věc šetří státní policisté.

Ve čtvrtek odpoledne prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolní činnost

40x40Služba strážníků někdy obnáší i neviditelné nebezpečí v podobě infekčních chorob u kontrolovaných osob. Takový případ zaznamenali strážníci z Prahy 6 při kontrole zanedbaného muže, který kromě svrabu a hepatitidy typu C, měl i

40x40Další případ dvou „umělců“ zaznamenali pražští strážníci. Tentokrát se dvojice mladíků rozhodla posprejovat opěrnou zeď tubusu metra. Hlídka je pro podezření ze spáchání trestného činu předala státní policii.

Pozorný občan v úterý odpoledne

40x40Strážníci pražské městské policie zadrželi muže, který měl střílet po jiném muži plynovou pistolí. Cizinec se nakonec přiznal, že je pod vlivem drog. Případ dále šetří policisté.

V úterý v jedenáct hodin večer přijali strážníci

40x40  FOTO  Strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 zadrželi dvojici mladíků, kteří posprejovali zeď hasičské stanice. Případ pro podezření ze spáchání trestného činu dále šetří státní policisté.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka brezen web

V novém čísle vám přinášíme reportáž z neobvyklého cvičení psovodů MP Praha z Krkonoš, dále rozhovor s naším nejúspěšnějším himálajským horolezcem Radkem Jarošem, opět pokračujeme v pohledu do historie a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)