94A4783Letošní Štědrý den v Útulku Městské policie Praha pro opuštěná zvířata byl stejně jako v deseti uplynulých letech ve znamení dárků pro opuštěné čtyřnohé kamarády.

V rámci dne otevřených dveří byl pro návštěvníky připraven zajímavý program plný ukázek a soutěží pro děti. Návštěvníci, kterých v letošním roce dorazilo odhadem kolem tří tisíc, se také mohli podívat  do prostor, které jsou jinak uzavřeny, nebo si domů odvést nového čtyřnohého kamaráda.

            „Vánoční svátky jsou pro mnohé časem shonu a napětí. O to více mne velmi příjemně překvapilo, kolik lidí na Štědrý den přišlo navštívit náš Útulek pro opuštěná zvířata v Praze Troji. Důkazem zájmu lidí o opuštěné čtyřnohé kamarády je také fakt, že lidé přinesli pod stromeček  neuvěřitelné čtyři tuny krmení, několik tisíc pytlíků s piškoty, pamlsky, chovatelské potřeby nebo třeba hračky. Chtěl bych proto všem občanům, kteří si udělali čas a přišli do útulku Městské policie Praha navštívit opuštěná zvířata, upřímně poděkovat a popřát vše nejlepší v novém roce,“ řekl Ing. Eduard Šuster, ředitel Městské policie Praha.

U příležitosti letošního Dne otevřených dveří v trojském útulku si také našlo nový domov deset pejsků, které si návštěvníci rovnou z útulku odvedli domů. 


Reportáž z této akce najdete ZDE.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka letni cislo 2019

Přinášíme vám nové letní číslo našeho časopisu Pražský strážník. Tentokrát jsme se zaměřili na rodinné výlety. Můžete s námi navštívit např. ZOO Liberec, Mirakulum Milovice, Techmanii v Plzni či pěšky vyjít na Křemešník… 

archiv (od roku 2004)