40x40  VIDEO  Strážníci zadrželi teprve 14 letého chlapce, který s dalšími dvěma neznámými osobami, poškodil 42 skleněných výplní protihlukové stěny.
Hlídky městské policie jely prohledávat okolí zastávky MHD Nádraží Modřany ihned poté, co obdržely oznámení, že tam někdo střílí do protihlukové stěny. Takticky se rozdělily a jedna z nich si o zastávku dál všimla tří osob, které utíkaly do nedalekého podchodu. Jeden ze strážníků za nimi vyběhl a muže, který se pokusil ukrýt do křoví, zadržel. Další dvě osoby zmizely neznámo kam. Mladík pak strážníkům řekl, že se dvěma neznámými muži sprejoval na nedalekou legální plochu. Když se ho hlídka zeptala, zda náhodou taky něco neví o rozbité protihlukové stěně, přiznal, že do ní s uvedenými muži házeli kameny. Chlapce ve věku 14 let strážníci pro podezření ze spáchání trestné činnosti omezili na osobní svobodě a přivolali kolegy ze státní policie. O počínání syna byla také vyrozuměna jeho matka.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)