40x40  Oznámení o muži, který skáče na Tachovském náměstí v Praze 3 do vozovky před projíždějící vozidla a napadá kolemjdoucí, jela hlídka prověřit v sobotu po půlnoci.
Na místě našla oznamovatele, který držel na zemi druhého muže. Oznamovatel, který byl pracovníkem bezpečnostní agentury v nedalekém klubu, sdělil, že neznámý muž napadal hosty, proto byl vyveden ven. Když začal skákat před projíždějící vozidla a slovně urážet kolemjdoucí, snažil se ho odvést na chodník, kde se ho neznámý muž pokusil udeřit. Proto ho svedl na zem a vyčkal do příjezdu hlídky. Muž se choval i před strážníky agresivně, zmateně, vulgárně pokřikoval, nereagoval na výzvy ke zklidnění a v jednu chvíli se pokusil úderem ruky zasáhnout strážníka do obličeje. Byl zpacifikován hmaty, chvaty a byla mu nasazena pouta. Protože jeho chování vykazovalo známky intoxikace neznámou látkou, což sám potvrdil, byla na místo přivolána záchranná služba, která 17 letého mladíka převezla do nemocnice. Událost byla oznámena na Oddělení sociálně právní ochrany dětí a příslušný správní orgán.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka březen2020

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž ze školení Poříčního útvaru, dále rozhovor s ředitelem SSHMP Mgr. Tomášem Stařeckým, nahlédneme do historie obecních policií a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)