40x40  Jako smyslů zbavený se choval 35 letý opilý cestující autobusu číslo 139. Místo, aby na konečné zastávce vystoupil, vzal powerbanku a udeřil řidiče do spánku.
Do Komořan vyjela autohlídka ihned poté, co obdržela žádost o pomoc. Opilý cestující měl napadnout řidiče autobusu, protože se mu nelíbilo, že má opustit dopravní prostředek. Strážníci na zastávce zastihli oba aktéry. Muž strážníkům sdělil, že si sice nic nepamatuje, ale řidič mu měl prý šlapat po hlavě, ale naštěstí ho nijak zranil. Zcela odlišně popsal situaci napadený řidič, který měl na hlavě krvácející zranění. Poté, co opakovaně muže požádal, aby opustil prostor autobusu, přišla nečekaná rána do spánku černým předmětem, až se mu zamotala hlava a udělalo se mu nevolno. Černou powerbanku se stopami krve strážníci nalezli na podlaze autobusu, stejně jako další kapky krve. Ještě před příjezdem záchranářů a policistů hlídka napadenému ošetřila tržnou ránu na hlavě a u útočníka provedla orientační test na přítomnost alkoholu. Ten ukázal pozitivní hodnotu 2,85 promile. Zraněný byl převezen do nemocnice, agresor na policejní stanici.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)