40x40  Ve stanici metra Černý Most zkolaboval asi 50 letý muž a po chvíli přestal dýchat. Strážníci ho oživovali až do příjezdu záchranářů.
V sobotu před půlnocí jela autohlídka městské policie prověřit oznámení o podnapilé osobě ve stanici metra Černý Most. Po příjezdu spatřila na konci nástupiště v polosedě asi 50 letého muže. Jevil známky podnapilosti, hlavu měl svěšenou, pravidelně dýchal, ale nereagoval na podněty. Protože se strážníkům nedařilo muže probrat, rozhodli se přivolat záchrannou službu. V průběhu hovoru začal muž náhle zvracet a mělce a lapavě dýchat. S dispečerkou linky 155 na telefonu položil jeden ze strážníků muže na záda, jeho dýchací cesty zprůchodnil záklonem hlavy a začal stlačovat hrudník. V oživování pokračoval až do příjezdu záchranářů. Ti si muže převzali do své péče a k následně ve stabilizovaném stavu převezli do zdravotnického zařízení.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)