40x40  Zdánlivě opuštěné vozidlo, s rozbitým sklem a bez registračních značek přilákalo pozornost muže. Ten se rozhodl si z něj odnést věci, které potřeboval. Podle svědka je vůz předmětem dědického řízení.

V sobotu dopoledne byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 8 na parkoviště v pražských Bohnicích. Podle oznámení zde mělo docházet k vykrádání vozidla. Na parkovišti se u jednoho z automobilů, které mělo rozbité okénko a nemělo registrační značky, nacházel muž. Na zemi měl položenou sadu šroubováků, kterou si přinesl. Z vozidla stačil demontovat rezervní pneumatiku se sadou nářadí a elektrická stahování oken. Strážníkům uvedl, že automobil měl vytipovaný už dlouho. Protože se domníval, že už nikomu nepatří, vlezl do něj pomocí rozbitého skla u dveří spolujezdce a demontoval si potřebné věci. Že by páchal jakékoli protiprávní jednání, si dle jeho slov vědom nebyl. Kolemjdoucí muž k situaci uvedl, že vozidlo patřilo jeho zemřelému sousedovi a nyní je v dědickém řízení. Čtyřiatřicetiletý muž byl pro podezření z trestného činu omezen na osobní svobodě a na místě předán Policii ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka prosinec web

V novém čísle našeho časopisu vám přinášíme reportáž z Obvodního ředitelství Praha 10, dále se podíváme na problematiku padělání parkovacích karet pro „invalidy“, můžete si přečíst o vzniku a focení nového kalendáře MP Praha s Miss ČR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)