40x40  Dlouhodobé partnerské neshody vyústily v napadení. Žena zaútočila nožem na svého partnera, kterého podezírala z nevěry. Situaci oznámil strážníkům jejich syn, který byl konfliktu přítomen.
V sobotu odpoledne prověřovala hlídka strážníků z Prahy 1 oznámení o napadení. V bytě na Starém Městě měla žena ohrožovat nožem muže. Po příjezdu hlídky byla situace na místě už klidná. Šestnáctiletý syn, který událost oznámil, vypověděl, že se jeho rodiče pohádali a matka na otce vytáhla nůž. Muži se podařilo útok odrazit dřevěnou židlí, a nůž ženě z ruky vyrazil. Oba rodiče synovu výpověď potvrdili. Čtyřiapadesátiletá žena uvedla, že svého partnera podezírá delší dobu z nevěry. Z důvodu podezření z trestného činu se na místo dostavili policisté ČR, kteří si případ převzali. Žena byla silně rozrušená, proto byla přivolána i záchranná služba, která následně rozhodla o jejím převozu do krizového centra.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)