40x40Do areálu firmy v Kutnohorské ulici se vloupal zloděj. Pozorný občan oznámil jeho podezřelé chování na linku 156 a strážníci zabránili krádeži.

V pátek večer volal na Obvodní ředitelství Městské policie Praha 15 muž, který měl podezření, že ve firmě v Kutnohorské ulici dochází k vloupání. Údajně zahlédl muže s batohem, který lezl z okna a pohyboval se po areálu firmy. Autohlídka po příjezdu na místo objevila na pozemku oploceného areálu muže ukrytého v křoví. Z jeho vyjádření vyplynulo, že se šel do areálu jen podívat a do křoví si odskočil na toaletu. Oznamovatel v něm poznal muže, který lezl z okna a ukázal strážníkům místo, kde měl odhodit batoh. Dále vypověděl, že tento muž přijel do areálu nejprve autem a po chvíli se vrátil pěšky. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Na označeném okně byla vytržená mříž a rozbité sklo, v batohu zadrženého bylo objeveno páčidlo a další nástroje, v křoví nalezl psovod rukavice a kuklu.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka kveten web 2019

V novém čísle vám přinášíme recenzi nových vozidel MP Praha Škoda Octavia Scout, dále rozhovor s Carlem Capalbem nejen o pražském maratonu, dále pohled do historie na pražské květnové povstání a mnoho dalšího.

archiv (od roku 2004)