40x40  VIDEO  Bezchybný scénář záchrany života se odehrál dnes ráno u stanice metra Palmovka. Kolemjdoucím a strážníkům se podařilo stabilizovat zkolabovaného muže. Toho si pak do své péče převzali zdravotníci.

V ulici Na Žertvách zkolaboval dnes ráno při výstupu z tramvaje dvaapadesátiletý muž. Kolemjdoucí pohotově zareagovali a zahájili nepřímou srdeční masáž. Událost neunikla operátorovi  městského kamerového systému na operačnímu středisku městské policie. Vyslaná hlídka strážníků dorazila na místo během minuty. Strážníci pokračovali v oživování a zároveň muže připojili na služební automatický defibrilátor, který opakovaně doporučil výboj. Stlačování hrudníku pokračovalo nepřetržitě až do příjezdu záchranné služby, která si stabilizovaného muže převzala do své péče.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web duben 2019

Nové číslo našeho časopisu je zaměřeno především na cyklisty. Najdete zde reportáž o elektrokolech, které MP Praha nově nasazuje do výkonu, dále se podíváme na dopravní hřistě v Praze 8 a také si můžete přečíst o místě v Brdech, které nese označení Javor 51…

archiv (od roku 2004)