40x40Prochladlý a zmatený muž upoutal pozornost strážníků z Prahy 11 na autobusové zastávce Háje. Ukázalo se, že mladík utekl z psychiatrické léčebny.

O uplynulém víkendu prováděli strážníci z Prahy 11 kontrolní činnost v okolí autobusového terminálu Praha – Háje. U výstupu z metra si hlídka všimla zmateného, zjevně prochladlého mladíka, který si povídal sám pro sebe. Strážníci se rozhodli zjistit, zda je muž v pořádku a nepotřebuje lékařskou pomoc. Muž u sebe neměl žádné doklady, ale poskytl strážníkům součinnost a sdělil jim své osobní údaje ústně. Ověřením jeho totožnosti strážníci nezjistili nic zvláštního. Mladík však strážníkům sdělil, že utekl z psychiatrické léčeny. Operační pracovník městské policie se proto spojil s dispečinkem příslušné léčebny a zjistil, že mladíkovo tvrzení se zakládá na pravdě. Muže si následně převzala záchranná služba a převezla ho zpět na psychiatrii.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka web duben 2019

Nové číslo našeho časopisu je zaměřeno především na cyklisty. Najdete zde reportáž o elektrokolech, které MP Praha nově nasazuje do výkonu, dále se podíváme na dopravní hřistě v Praze 8 a také si můžete přečíst o místě v Brdech, které nese označení Javor 51…

archiv (od roku 2004)