40x40Muž ohrožoval cyklisty rozbitou skleněnou lahví. Poté navíc poškodil bezpečnostní lano přívozu. Případ dále šetří Policie ČR.

V neděli odpoledne přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 oznámení, že u bývalé Trojské lávky je muž, který ohrožuje cyklisty rozbitou skleněnou lahví. Podezřelý muž se pokusil o útěk směrem k ulici Pod Havránkou, kde však narazil na další hlídku městské policie. Přeskočil proto betonové zábradlí a posadil se na zem. Při ověřování mužovy totožnosti se na místo dostavili dva muži – svědci, kteří potvrdili, že muž ohrožoval s rozbitou skleněnou lahví v ruce jejich rodinu včetně dětí na cyklostezce a poškodil reflexní bezpečnostní lano u přívozu, které varuje kajakáře před málo viditelným ocelovým lanem přívozu. Jako důvod svého počínání podezřelý muž uvedl, že ho v minulosti cyklisté také ohrožovali a bezpečnostní lano bylo plastové a to on nemá rád.  Pro podezření ze spáchání trestného činu si celou věc k dalšímu opatření převzala hlídka Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka brezen web

V novém čísle vám přinášíme reportáž z neobvyklého cvičení psovodů MP Praha z Krkonoš, dále rozhovor s naším nejúspěšnějším himálajským horolezcem Radkem Jarošem, opět pokračujeme v pohledu do historie a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)