40x40Všímavý muž z Prahy 8 oznámil na tísňovou linku pražských strážníků podezřelé chování dvou mužů v ulici Krejčího. Muži svoje počínání nebyli schopni hlídce městské policie věrohodně vysvětlit, proto byli pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu předáni přivolané hlídce Policie ČR.

Ve středu po poledni byla vyslána hlídka městské policie k prověření oznámení do ulice Krejčího, kde se měly nacházet dvě osoby, které podezřele manipulovaly s jízdním kolem a snažily se ho naložit na osobní vozidlo zelené barvy. U vozidla navíc jeden z mužů manipuloval s registrační značkou. Strážníci na místě spatřili dva muže právě ve chvíli, kdy se pokoušeli pilkou na železo přeříznout zámek, kterým bylo kolo zajištěno. Vedle stálo oznamovatelem popsané vozidlo. Na dotaz hlídky, co zde dělají, jeden odpověděl, že je kolo jeho, ztratil klíček od zámku, proto se ho snaží odstranit. Pilku údajně nalezli v trávě nedaleko od nich. Kde kolo vzal, ale racionálně vysvětlit nedokázal. K vozidlu řekli, že není jejich, proč do něj kolo chtěli naložit, vysvětlit nedokázali. S registrační značkou prý manipulovali jen tak, ze srandy. Pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu byli oba muži ve věku dvacet pět a dvacet devět let omezeni na osobní svobodě a předáni přivolané hlídce Policie ČR. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka ps kveten 2018

V novém čísle vás seznámíme s činností strážníků na Praze 15, podíváme se do vojenského muzea v Lešanech, připomeneme si Pomněnkový den a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)