násilí nový 201619.9.2017

Agresivní muž řádil na pražském úřadu práce

Strážníci museli zasahovat na úřadu práce. Jeden z klientů verbálním způsobem napadal zaměstnance a sprostě nadával i zasahující hlídce. Poté tvrdil, že je blázen a má zdravotní potíže. Lehl si na zem a vyžadoval přivolání záchranné služby.

Strážníci z Prahy 6 byli v pondělí dopoledne voláni do budovy úřadu práce, kde se měl nacházet agresivní klient. Hlídka u vchodu slyšela muže, který velice vulgárním způsobem napadal úřednice. Odmítal jakkoli spolupracovat, na zákonné výzvy nereagoval a svou agresi zaměřil i na strážníky. Nakonec si lehl na zem s tím, že je blázen, má časté zdravotní potíže a necítí se dobře. Dožadoval se přivolání záchranné služby. Vzhledem k tomu, že začal opět slovně napadat jak strážníky, tak i další návštěvníky úřadu a začal se projevovat agresivně i fyzicky, byla mu nasazena pouta. Přivolaná záchranná služba muže vyšetřila, ten byl již klidnější a tvrdil, že je mu lépe. Dožadoval se vstupu zpět na úřad, kde si na přepážce měl nechat nějaký dokument. Hlídka z obavy o opětovné narušování veřejného pořádku muže do budovy doprovodila. Pracovnice vypověděla, že dotyčný, se kterým jsou dlouhodobé problémy, daný dokument zmuchlal a hodil ho po ní. Veškeré přestupky, kterých se čtyřicetiletý muž dopustil, byly oznámeny správnímu orgánu. 

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven ps 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž a rozhovor na téma dárcovství krve, seznámíme vás s novelou zákona o zbraních, dále se podíváme na problematiku GDPR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)