alkohol novy 201612.9.2017

Strážníci odhalili několik nezletilců pod vlivem alkoholu

Další tři mladistvé pod vlivem alkoholu odhalili pražští strážníci.

V pátek večer přijali strážníci z Prahy 14 oznámení, že ve Šromově ulici skupinka lidí přesouvá kontejner do přilehlého parku. Hlídka skupinku lidí odpovídající popisu nalezla ve vnitrobloku v Ronešově ulici. Ze skupinky pěti mladistvých, dva mladíci nadýchali bezmála dvě promile. Dvojice se navíc chovala agresivně, strážníkům nadávala a rušila noční klid. Jejich chováním se budou zabývat úředníci správního orgánu.

V pondělí večer při kontrolní činnosti strážníci z Prahy 6 nalezli na Wuchterlově náměstí skupinku tří mladíků, kteří popíjeli alkohol. Kontrolou jejich totožnosti hlídka zjistila, že jeden z nich není plnoletý a provedenou dechovou zkouškou mu bylo naměřeno skoro půl promile. Jeho chováním se budou zabývat úředníci odboru sociálně právní ochrany dětí. Mladíkům byly navíc příkazem na místě uloženy pokuty za porušení vyhlášky hl. m. Prahy, která zakazuje konzumaci alkoholu na některých veřejných prostranstvích. Opilé „ratolesti“ si v obou případech převzali rodiče.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven ps 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž a rozhovor na téma dárcovství krve, seznámíme vás s novelou zákona o zbraních, dále se podíváme na problematiku GDPR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)