násilí nový 201612.8.2017

Agresivní muž napadl strážníky

Agresivní muž napadl hlídku strážníků údery a kopy. S pouty na rukou si ho pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

V pátek v noci prováděli strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 4 kontrolní činnost v Nuselské ulici, kde si všimli muže, který hlasitě křičel. Muž měl navíc odřeniny na rukou a nohou a podlitinu levého oka. Hlídka ho požádala, aby se ztišil a nerušil noční klid. Než se strážníci stačili ujistit, že muž nemá vážnější zranění, tak je začal sprostě urážet a vyhrožoval jim smrtí. Muž následně nereagoval na výzvy k předložení dokladů a pokusil se z místa odejít. Strážníci se ho proto rozhodli předvést k ověření totožnosti na služebnu Policie ČR. Muž poté hlídku napadl údery pěstí a kopy, přičemž poškodil služební fotoaparát. Hlídka proti němu zakročila a za použití donucovacích prostředků ho omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Celou věc dále šetří Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka cerven ps 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž a rozhovor na téma dárcovství krve, seznámíme vás s novelou zákona o zbraních, dále se podíváme na problematiku GDPR a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)