autosmajakem novy 201620.3.2017

 VIDEO 

Prý to byl omyl

Omyl, který nemusel dopadnout vůbec dobře. Strážníci řešili případ muže, který skákal mezi projíždějící auta, snažil se je zastavovat a potom si sedl na okraj zídky přímo nad  železničním tunelem. Jednatřicetiletý muž skončil na psychiatrické klinice jedné z pražských nemocnic.

Na podivně se chovajícího muže upozornil městkou policii řidič vozidla v neděli krátce po poledni. Podle oznámení měl muž skákat do vozovky před projíždějící vozidla a pokoušet se je zastavovat. Hlídka strážníků z Prahy 2 nalezla muže odpovídajícího popisu, jak sedí na  zídce, která se nachází přímo nad tunelem. Kouřil a nepřítomně se díval dolů na kolejiště. Na dotaz hlídky, proč tam sedí a zda nepotřebuje pomoc, reagoval slovy: „Nechoďte ke mně. Jděte pryč.“ Strážníci s ním navázali komunikaci a po chvíli sám slezl se zídky a začal s hlídkou spolupracovat. Cizinec byl roztěkaný, rozrušený, hrozilo, že by mohl mít sebevražedné sklony, proto strážníci přivolali na místo další složky záchranného integrovaného systému. Strážníkům  řekl, že to byl všechno asi jenom omyl. Záchranáři posléze jednatřicetiletého muže odvezli na psychiatrickou kliniku jedné z pražských nemocnic.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulka duben web 2018

V novém čísle vám přinášíme reportáž z jednání Kolegia ředitelů městských policií, podíváme se na výcvik Poříčního útvaru na Slapech, dále vás zavedeme na Obvodní ředitelství Praha 6 a mnoho dalšího...  

archiv (od roku 2004)