zlodej novy 20168.3.2017

 FOTO 

Muž chtěl odcizit hromosvod

Zálusk na měděný hromosvod dostal mladý muž včera časně ráno v obytném domě v centru metropole. Hlídka ho pro podezření ze spáchání trestného činupředala Policii ČR.

V úterý v půl sedmé ráno přijali strážníci z Prahy 1 oznámení, že ve Voršilské ulici se v bytovém domě pohybuje neznámý muž a snaží se odcizit hromosvod z barevného kovu.

Hlídka při prohlídce domu nalezla ve čtvrtém patře podezřelého mladíka. Toho oznamovatelka označila za pachatele. Žena dále uvedla, že muže viděla, jak se za pomocí nástrojů snaží hromosvod odcizit. Strážníci ho pro podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a při bezpečnostní prohlídce u něj nalezli štípací kleště, šroubovák a kovovou tyč s háčkem na konci. Celou událost si následně k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Vložte registrační značku (SPZ) vozidla.
Například 1L2 3456, AHP 50-25

RZ:

 

Zadejte název ulice, popř. i číslo popisné:
Například Biskupcova 2

Pražský strážnik

 

titulkakveten2020

V novém čísle si můžete přečíst rozhovory našich strážníků, kteří řídí vozy na odběr vzorků covid-19, dále se podíváme do historie na osvobození Plzně americkou armádou před 75 lety, nahlédneme na problematiku parkování handicapovaných osob a mnoho dalšího...

archiv (od roku 2004)